Miej Odwagę dać Odwagę!

Wraz z naszą drużyną kumpli i kumpelek przynosimy terapeutyczne doświadczenia zabawy na oddziały szpitalne w Warszawie. Podczas szpitalnych programów Razem z Odwagą nasi wyszkoleni wolontariusze i wolontariuszki oferują możliwość dołączenia do zabawy nawet ze szpitalnego łóżka. • Chcemy wypełniać radością wolny czas małych pacjentów i pacjentek przechodzących trudne leczenie w szpitalu i tych wyjątkowo narażonych na izolację z powodu swojego stanu zdrowia.Nasz program jest […]

Wraz z naszą drużyną kumpli i kumpelek przynosimy terapeutyczne doświadczenia zabawy na oddziały szpitalne w Warszawie. Podczas szpitalnych programów Razem z Odwagą nasi wyszkoleni wolontariusze i wolontariuszki oferują możliwość dołączenia do zabawy nawet ze szpitalnego łóżka.

• Chcemy wypełniać radością wolny czas małych pacjentów i pacjentek przechodzących trudne leczenie w szpitalu i tych wyjątkowo narażonych na izolację z powodu swojego stanu zdrowia.
Nasz program jest w pełni oparty na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu terapii rekreacyjnej polegającej na indywidualnym podejściu, a także na angażowaniu dzieci w wyzwania opierające się na możliwości wyboru.

Do Twoich zadań będą należeć:

  • • Aktywne uczestniczenie i kreatywne podejście do trwającego programu
  • • Rozwojowa zabawa głównie na oddziałach onkologicznych
  • • Zaangażowanie w formie odpowiedniej komunikacji z podopiecznymi
  • • Stawianie dzieciom wyzwań podczas wybranych programów w formie wyborów
  • • Uczestnictwo w programach po wyborze minimum 3 dowolnych terminów w 1 roku kalendarzowym

ZGŁOŚ SIĘ JUŻ DZIŚ —-> LINK DO FORMULARZA