Wolontariat

Dołącz do Ekipy Kumpli i zmieniaj świat!

Tak właśnie się dzieje, kiedy możesz uczestniczyć w czyimś życiu i mieć na nie pozytywny wpływ. Wolontariat wszystko zmienia. Nie tylko życie naszych obozowiczów, którym możesz przywrócić utracone dzieciństwo jako wolontariusz, ale także Twoje. Odmieńmy razem czyjeś życie!

Bátor Tábor, Obóz Odwagi zapewnia odmieniające życie atrakcje ciężko chorym dzieciom i ich rodzinom opierające się na leczniczej metodzie zabawy. Działamy w 4 krajach Europy Środkowej: na Węgrzech, w Polsce, na Słowacji i w Czechach.

Obecnie w Polsce prowadzimy Szpitalny Program ( Z Odwagą w Szpitalu!), program GO! Ukraina. W 2023 roku rozpoczęłyśmy opierające się na metodzie terapii rekreacyjnej zajęcia Weekend z Odwagą skierowane do Odważnych Dzieci po leczeniu szpitalnym, a w 2024 roku mamy nadzieję rozpocząć program półkolonii City Camp.

Wszystkie nasze programy odbywają się dzięki ogromnemu wsparciu dziesiątek naszych wolontariuszy.

  • organizujemy obozy i półkolonie,
  • odwiedzamy dzieci na oddziałach szpitalnych,
  • wspieramy klasy, do których uczęszczają ciężko chore dzieci,
  • dodajemy odwagi i przywracamy uśmiech podczas naszych programów online dla całych rodzin, dzieci i młodzieży.

Nie martw się, jeśli nigdy nie brałeś/aś udziału w wolontariacie lub jeśli masz niewielkie doświadczenie w pracy z dziećmi — zapewnimy Ci specjalistyczne szkolenie, które przygotuje Cię do pracy z naszymi Odważnymi Dziećmi.

Obecnie prowadzimy rekrutację! Zgłoś się już dziś!

Chcę dołączyć do Drużyny Kumpli

Wypełnij formularz i weź udział w rekrutacji do wolontariatu w Programie Szpitalnym.

Na zgłoszenia czekamy do 7 kwietnia 2024, ale zgłoś się już dziś!

Formularz

Wolontariat City Camp

Z pomocą naszych wspaniałych wolontariuszy, organizujemy terapeutyczne półkolonie City Camp dla poważnie chorych dzieci.

Wolontariusze Odwagi, nasi Kumple, pomagają nam prowadzić zajęcia i zabawy oraz wspierać uczestników w ich trakcie.

Więcej o wolontariacie City Camp

Wolontariat w Programie GO! Ukraina

Przywracamy radość i dzieciństwo Odważnym Dzieciom z Ukrainy!

Przebierane bale, warsztaty plastyczne, gry terenowe i wycieczki to tylko niektóre ze sposobów, w które przynosimy radość tym Odważnym Dzieciom.

Więcej o wolontariacie GO! Ukraina

Wolontariat w Programie GO!

Przynosimy radość i leczniczą moc zabawy na sale szpitalne. Nasi wolontariusze odwiedzają dzieci, które przez stan zdrowia nie mogą dotrzeć na nasze półkolonie terapeutyczne.

Więcej o wolontariacie Programu GO!

Wolontariat korporacyjny

Sport charytatywny, team building, motywacja pracowników, wspieranie konkretnego programu, wspólne zmienianie świata – możliwości jest wiele! Jeśli chcielibyście wspierać nas jako firma, przejdź dalej.

Szczegóły