Wolontariat na półkoloniach City Camp

Czemu bycie częścią społeczności wolontariuszy Bátor Tábor jest tak fantastyczne?

Bycie wolontariuszem Bátor Tábor to przygoda, którą zapamiętasz na całe życie. Organizujemy półkolonie terapeutyczno rekreacyjne dla poważnie chorych dzieci (głównie z chorobami onkologicznymi) w Warszawie, aby zapewnić im doświadczenia odmieniające życie.

Życie naszych wolontariuszy (Kumpli, jak ich nazywamy) także może się odmienić. Stają się częścią pełnej życia społeczności, gdzie kilkanaście osób  pochodzących z różnych środowisk pracuje razem by osiągnąć wspólny cel. Dzięki temu uczą się wiele o sobie samych, o swoich granicach, i tak jak nasi obozowicze, zdają sobie sprawę, że oni też są bohaterami. Właśnie w ten sposób zmieniamy razem świat!

Jak aplikować?

Jeśli nie jesteś jeszcze naszym wolontariuszem, wypełnij formularz zgłoszeniowy i zrób krok w kierunku rozpoczęcia przygody życia!

Obecnie nie prowadzimy naboru wolontariuszy do pracy z Odważnymi Dziećmi — jeśli jesteś zainteresowany dołączeniem do grona Kumpli, wypełnij poniższy formularz — odezwiemy się do Ciebie po otwarciu kolejnej rekrutacji wolontariuszy City Camp.

Nie czekaj – wypełnij formularz zgłoszeniowy!

Działamy pełną parą!

Po okresie pandemii znów możemy bezpiecznie podejmować działania na żywo!

Aktualnie skupiamy się głównie na realizacji Programu GO! na oddziałach onkologicznych oraz w ośrodkach dla dzieci z doświadczeniem uchodźczym i przygotowujemy półkolonie terapeutyczne City Camp.

W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji wolontariuszy do półkolonii terapeutycznych City Camp, ale szukamy za to osób chętnych na wolontariat ekspresowy!

Więcej o wolontariacie ekspresowym

Jak wygląda wolontariat na Obozie Odwagi?

Nasi cudowni wolontariusze, nazywamy ich w Bátor Tábor Cymborami (kumplami) mają rozmaite zadania. Na obozie są z nami Domowi Cymborowie, Cymborowie Zabawy, Medycznie, a na obozach międzynarodowych również Cymborowie Tłumacze. Nasze obozy międzynarodowe odbywają się po angielsku. Tu możesz przeczytać (na razie po angielsku), kto jest odpowiedzialny za jaką funkcje i jak wygląda przykładowy dzień wolontariusza na obozie.

Dalej

FAQ – wolontariat na Obozie Odwagi

Jak długo trwa turnus letni? Czy muszę mieć wykształcenie medyczne? Czy mogę przyjechać, jeśli nie mam doświadczenia w pracy z dziećmi? Zebraliśmy dla Ciebie najczęściej pojawiające się pytania związane z obozem. Jeśli nie znajdziesz tu odpowiedzi na swoje pytanie, na to też mamy rozwiązanie!

Przejdź do FAQ