Program szpitalny GO!

Nasz program szpitalny GO! przynosi pozytywnego, rozbawionego ducha na oddziały szpitalne – przynosimy radość dzieciom z ciężkimi chorobami, którym stan zdrowia nie pozwala wziąć udziału w terapeutycznych zajęciach poza szpitalem.

Wraz z naszymi niezastąpionymi wolontariuszami przynosimy terapeutyczne doświadczenia zabawy na oddziały szpitalne w całej Polsce. Podczas programów GO! nasi wyszkoleni wolontariusze oferują możliwość dołączenia do zabawy nawet ze szpitalnego łóżka.

Chcemy wypełniać radością wolny czas małych pacjentów przechodzących trudne leczenie w szpitalu i tych wyjątkowo narażonych na izolację z powodu swojego stanu zdrowia. Nasz program jest w pełni oparty na wieloletnim doświadczeniu w prowadzeniu terapii rekreacyjnej.

Poprzez zabawę przywracamy dzieciom radość, odwagę i siłę do walki z chorobą. Obecnie wspieramy przede wszystkim dzieci z chorobami nowotworowymi oraz mukowiscydozą.

Współpracujemy z siedmioma szpitalami w Warszawie, Rabce Zdroju, Łomiankach, Poznaniu, Białymstoku i Krakowie oraz z dwiema Fundacjami – Towarzystwem Walki z Mukowiscydozą i Klubem Myszki Norki.

Razem z Odwagą – bo pomaganie jest fajne!

Chłopiec cieszy się z udziału w programie Fundacji Bator Tabor

Szpitalny Program GO!

Aktualnie skupiamy się głównie na realizacji Programu GO! na oddziałach onkologicznych oraz w ośrodkach dla dzieci z doświadczeniem uchodźczym i przygotowujemy inne zajęcia terapeutyczne skierowane do Odważnych Dzieci po leczeniu szpitalnym.

Tak możesz wesprzeć nasze działania

Zostań wolontariuszem!

Dołącz do naszej Ekipy Kumpli i pomóż nam przywracać dzieciństwo dzieciom z ciężkimi chorobami. Wierzymy, ze ponad chmurami zawsze świeci słońce!

Więcej o rekrutacji

Przekaż darowiznę!

Nie masz czasu, ale chcesz wesprzeć naszą misję i pomóc nam docierać do jeszcze większej grupy Odważnych Dzieci?

Przekaż darowiznę na nasze działania statutowe!

Wesprzyj nas darowizną