Program szkolny

Celem Programu Szkolnego jest wsparcie powrotu dziecka do środowiska szkolnego.

Program zachęca także uczniów do stworzenia przyjaznej i dającej poczucie przynależności atmosfery w gronie klasowym.

Pomaga to obu stronom, dzieciom dotkniętym poważą lub chroniczną chorobą i ich kolegom z klasy, łatwiej się odnaleźć w nowej, trudnej sytuacji.

Zamiast uprzedzeń, koledzy dostają prawdziwe informację na temat choroby dziecka z ich klasy oraz mają możliwość zobaczenia, jak unikalne środowisko mogą stworzyć razem

Organizujemy także Programy Szkolne Online dla klas, które obecnie uczą się w domu, ale chciałyby spędzić popołudnie na wspólnej zabawie. 

Bator Tabor – bo pomaganie jest fajne!

Działamy pełną parą!

Po okresie pandemii wróciliśmy do prowadzenia programów na żywo!

Aktualnie skupiamy się głównie na realizacji Programu GO! na oddziałach onkologicznych oraz w ośrodkach dla dzieci z doświadczeniem uchodźczym, oraz przygotowaniem półkolonii terapeutycznych City Camp.

W tej chwili nie prowadzimy rekrutacji wolontariuszy do pracy z Odważnymi Dziećmi.

Szukamy za to osób chętnych dołączyć do wolontariatu ekspresowego!

Szkolny program online

Co dzieje się ze społecznością klasy, kiedy w wirtualnym świecie jest miejsce i czas jedynie na sprawy praktyczne? Kiedy brakuje wspólnych, łączących przeżyć? Polecamy nasze programy szkolne klasom, które chcą dodać nieco zabawy i wyzwań do wirtualnej edukacji.

Chcę poznać szczegóły

Zanim odwiedzimy Cię w szkole, poznaj nas bliżej przez zabawę!

Zajrzyj dalej i poznaj atmosferę obozu. Znajdziesz tu gry i zabawy. Możesz je wykorzystać w domu z rodziną, ze znajomymi, z klasą. Najważniejsze, że nie potrzebujecie się do nich specjalnie przygotowywać. Większość przydatnych przedmiotów znajdziecie w domu!

Baw się z nami