Nowa Era, ta sama Odwaga: Fundacja Razem z Odwagą

Z dumą ogłaszamy, że z początkiem 2024 roku Fundacja Bator Tabor Polska przeszła rebranding, stając się tym samym Fundacją Razem z Odwagą. Wierzymy, że nasza nowa nazwa jeszcze lepiej odzwierciedla misję, nową energię i zaangażowanie w pomoc Odważnym Dzieciom. Skąd ta zmiana? Chcemy umocnić naszą rozpoznawalność w Polsce, koncentrując się na rozwijaniu lokalnych inicjatyw, takich […]

Z dumą ogłaszamy, że z początkiem 2024 roku Fundacja Bator Tabor Polska przeszła rebranding, stając się tym samym Fundacją Razem z Odwagą. Wierzymy, że nasza nowa nazwa jeszcze lepiej odzwierciedla misję, nową energię i zaangażowanie w pomoc Odważnym Dzieciom.

Skąd ta zmiana?

Chcemy umocnić naszą rozpoznawalność w Polsce, koncentrując się na rozwijaniu lokalnych inicjatyw, takich jak City Camp’y i programy szpitalne. Zmiana nazwy to wyraz naszej determinacji w kreowaniu jeszcze bardziej efektywnych i dostosowanych do lokalnych potrzeb programów.

Niezmiennie jednak naszą misją jest pomoc Odważnym Dzieciom poprzez terapię rekreacyjną, stawiając przed nimi wyzwania, które wspierają ich rozwój i wzmacniają pewność siebie.

To dla nas nowy początek, pełen nadziei i determinacji. Razem z Wami kontynuujemy naszą misję!

[Przeczytaj więcej o naszej misji i działaniach]